Blog

Tłumacz medyczny języka duńskiego

Jeżeli potrzebujesz dokonać tłumaczenia medycznego z języka polskiego na język duński lub z języka duńskiego na język polski to jesteś we właściwym miejscu!

Nasze biuro współpracuje z tłumaczami medycznymi 32 języków świata, codziennie tłumaczymy dziesiątki stron tekstów medycznych dla wiodących firm medycznych w kraju.

publikacje_naukowe_medycyna_tlumacz.jpg

Tłumacz przysięgły języka duńskiego

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego (poświadczonego, uwierzytelnionego) z języka duńskiego na język polski lub z języka polskiego na język duński?

Prześlij pliki na adres e-mail:info@tlumacz.com.pl – skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 – (ogólnopolska infolinia).

Tłumacz medyczny języka chorwackiego

Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia medycznego z języka polskiego na język chorwacki lub z języka chorwackiego na język polski to jesteś we właściwym miejscu. Nasze biuro współpracuje z tłumaczami medycznymi 32 języków świata, codziennie tłumaczymy dziesiątki stron tekstów medycznych dla wiodących firm medycznych w kraju.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU:

Tłumacz medyczny języka chińskiego – tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne

Tłumaczenia medyczne z lub na język chiński wykonuje w naszym biurze tłumacze medyczni, lekarze medycyny oraz ratownicy z biegłą znajomością języka chińskiego. Jeżeli zależy Państwu na bezbłędnym przekładzie wraz z konsultacją przetłumaczonego tekstu z lekarzem medycyny prosimy o kontakt. Weryfikacja i konsultacja tekstu z lekarzem medycyny – tylko 50% stawki za tłumaczenie.

http://www.tlumacz.com.pl/tlumaczenia_medyczne/tlumacz_medyczny_jezyka_chinskiego.html

deklaracja_zgodnosci_wyrobow_medycznych.jpg

 

 

Tłumacz przysięgły języka dari

Dari – język zazwyczaj uważany za wariant języka perskiego. Obok paszto jest jednym z dwóch języków urzędowych Afganistanu. Status obydwu języków urzędowych Afganistanu był i jest różny: w odróżnieniu od paszto, dari był językiem dworu, kultury, literatury, a także miasta i rzemiosła.

W POLSCE JEST TYLKO 2 TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH JĘZYKA DARI.

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego (poświadczonego, uwierzytelnionego) z języka dari na język polski lub z języka polskiego na język dari? Prześlij pliki na adres e-mail: info@tlumacz.com.pl – skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego (poświadczonego, uwierzytelnionego) z języka czeskiego na język polski lub z języka polskiego na język czeski?

Prześlij pliki na adres e-mail:info@tlumacz.com.pl – skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 – (ogólnopolska infolinia).