Blog

Tłumacz medyczny języka duńskiego

Jeżeli potrzebujesz dokonać tłumaczenia medycznego z języka polskiego na język duński lub z języka duńskiego na język polski to jesteś we właściwym miejscu!

Nasze biuro współpracuje z tłumaczami medycznymi 32 języków świata, codziennie tłumaczymy dziesiątki stron tekstów medycznych dla wiodących firm medycznych w kraju.

publikacje_naukowe_medycyna_tlumacz.jpg

Tłumacz przysięgły języka duńskiego

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego (poświadczonego, uwierzytelnionego) z języka duńskiego na język polski lub z języka polskiego na język duński?

Prześlij pliki na adres e-mail:info@tlumacz.com.pl – skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 – (ogólnopolska infolinia).

Tłumacz medyczny języka chorwackiego

Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia medycznego z języka polskiego na język chorwacki lub z języka chorwackiego na język polski to jesteś we właściwym miejscu. Nasze biuro współpracuje z tłumaczami medycznymi 32 języków świata, codziennie tłumaczymy dziesiątki stron tekstów medycznych dla wiodących firm medycznych w kraju.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU:

Tłumacz medyczny języka chińskiego – tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne

Tłumaczenia medyczne z lub na język chiński wykonuje w naszym biurze tłumacze medyczni, lekarze medycyny oraz ratownicy z biegłą znajomością języka chińskiego. Jeżeli zależy Państwu na bezbłędnym przekładzie wraz z konsultacją przetłumaczonego tekstu z lekarzem medycyny prosimy o kontakt. Weryfikacja i konsultacja tekstu z lekarzem medycyny – tylko 50% stawki za tłumaczenie.

http://www.tlumacz.com.pl/tlumaczenia_medyczne/tlumacz_medyczny_jezyka_chinskiego.html

deklaracja_zgodnosci_wyrobow_medycznych.jpg